x
Вхід
Камера Cannondale 27,5" x 2.1-2.4 PRESTA 60mm
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: TUB-69-61
Наявність: Продано
Гарантія кращої ціни
Яким може бути подарунок:
У Вас є можливість вибирати будь-який неакційний товар, що в наявності на фізичному магазині в подарунок на вказану суму
В якості подарунка можна вибрати не тільки аксесуари, запчастини або одяг, але й отримати знижку на другий велосипед у розмірі суми подарунка
*Важливо знати, при оформленні Оплати Частинами, бонуси та подарунки не нараховуються
Знайшли дешевше?
До порівняння

Камера Cannondale 27,5" x 2.1-2.4 PRESTA 60mm
Артикул: TUB-69-61 id:(68334)
Артикул: TUB-69-61 id:(68334)
Опис
Страна регистрации бренда - ЧехияСтрана-производитель - ЧехияГарантия - 3 месЕвропейское качество свойственно бренду, проектирование и тестирование которого происходит в родной стране-производителе. Фабрика находится непосредственно в Чехии.Артикул в каталоге: CU43272101
Характеристики
| ETRTO | 54 / 62 - 559 |
| Діаметр | 2,1 дюймов / 54 мм |
| Ширина | 1,5 - 2,1 дюймов / 37 - 54 мм |
| Тип нипелю | Автомобильный / Schrader Велосипедный / Presta |
| Довжина нипелю | 40 мм |
| Ковпачок | Черный Прозрачный Schwalbe |
| Коробка | Есть |
| Вага | 11 грамм |
Товари що користуються попитом

























