x
Вхід
Велосипед 26" Formula ATLAS AM2 Vbr 2022 синій, розмір - 17
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: OPS-FR-26-648
Наявність: Продано

Велосипед 26" Formula ATLAS AM2 Vbr 2022 синій, розмір - 17
Артикул: OPS-FR-26-648 id:(87160)
Артикул: OPS-FR-26-648 id:(87160)
Опис
Количество скоростей21 швидкістьДиаметр колеса26 дюймівЦветЗелений/Сірий/СинійРамаСталеваВилкаАмортизаційна, хід 50 ммТормозная системаДискові механічніПередняя перекидкаSUNRUN FD-QD-35A, на 3 зіркиЗадняя перекидкаShimano Tourney RD-TZ500, на 7 швидкостейМанеткиShimano RS-35/7R, 1x7ОбодаПодвійні алю...
Характеристики
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Діаметр колеса | 26 дюймів |
| Колір | Зелений/Сірий/Синій |
| Рама | Сталева |
| Вилка | Амортизаційна, хід 50 мм |
| Гальмівна система | Дискові механічні |
| Передній перемикач | SUNRUN FD-QD-35A, на 3 зірки |
| Задній перемикач | Shimano Tourney RD-TZ500, на 7 швидкостей |
| Манетки | Shimano RS-35/7R, 1x7 |
| Ободи | Подвійні алюмінієві, 36h |
| Втулки | Сталеві під гайки |
| Шини | Wanda 26x2,1 |
| Педалі | Платформенні пластикові |
| Шатуни | Сталеві, 24-34-42T |
| Каретка | Картридж під квадрат |
| Ланцюг | KMC Z7, на 7 швидкостей |
| Касета | Трещітка Shimano MF-TZ500, 14-28T, на 7 швидкостей |
| Кермо | Сталеве, 680 мм |
| Гріпси | Ергономічні гумові |
| Винос керма | Сталевий |
| Кермова колонка | |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем |
| Підседільна труба | Сталева |
| Особливість | Вага 18.7кг ; Навантаження до 100кг; Додатково в комплекті: Підніжка; 10 років Гарантії на раму |
- Рік 2022
- Діаметр колеса 26
- Тип амортизації Двопідвіс, пружинна вилка
- Тип гальм Обідні
- Виробник Formula
- Стать Чоловіча [унісекс]
- Розмір рами 17-18 [ 160-175 см ] M
- Матеріал рами Сталь
- Наявність На складі
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT SPARK 970 синій (EU) - L
154116 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 950 EQ - S
40907 грн.
Велосипед SCOTT Scale 950 (CN) - XL
98325 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 930 білий 24 - L
118926 грн.
Велосипед NORCO STORM 5 XL29 ORANGE/CHARCOAL
19335 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 970 червоний CN 24 - M
72351 грн.
Велосипед NORCO SIGHT A2 SRAM XL29 ORANGE/GREY
152398 грн.
Велосипед SCOTT Spark 950 (TW) - S
184772 грн.
Велосипед SCOTT SPARK 910 чорний TW 24 - S
310401 грн.
Велосипед 27.5 Giant Talon 4 metall XS
27720 грн.

















