x
Вхід
Покришка 27.5X2.10 (54-584) Mitas Ocelot V85 Dynamic, Чорна
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-71-87
Наявність: Продано

Покришка 27.5X2.10 (54-584) Mitas Ocelot V85 Dynamic, Чорна
Артикул: TIR-71-87 id:(70497)
Артикул: TIR-71-87 id:(70497)
Опис
Чудова покришка від чеського виробника Mitas, артикул: TIR-71-87Країна реєстрації бренду - ЧехіяКраїна-виробик - ЧехіяГарантія - 6 місЄвропейська якість властива бренду, проектування та тестування якого відбувається у рідній країні-виробнику. Фабрика знаходиться у Чехії. Адже проектувати...

Конструкция CLASSIC:
- Каркас: 22 или 29 TPI, барабанная технология (OLT)
- Боковина: Gumwall (GW)
- Корд: витой тросик (TW)
- Свойства: надежность, износостойкость, хорошие ходовые качества, высокое рабочее давление
Велосипедная покрышка любительского уровня от чешской компании. В большей степени рассчитана для эксплуатации по грунтовым дорогам, и в меньшей по асфальтовому покрытию. Рисунок протектора заточен на эффективную работу по сухому и влажному грунту. Благодаря развитым боковым шипам, шина хорошо держит в поворотах. Предназначена для установки на горные велосипеды с размером колеса 27.5".
Характеристики
| Діаметр | 27,5 дюймов / 584 мм |
| Ширина | 2,10 дюйма / 54 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 710 грамм |
| Тиск | до 3,8 атм. |
| Навантаження | до 120 кг |
| Корд | Wired / стальной |
| EPI | 29 TPI |
| Особливість | Раскрывает свой потенциал на грунте |
- Виробник Mitas [Rubena]
- Діаметр 27,5 дюймів [584 мм]
- Ширина 2,10 дюйма [54 мм]
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























