x
Вхід
Покришка 700X35C (37-622) Mitas Flash V66 Classic, (Aps)+(Rs), Чорна
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-73-13
Наявність: Продано

Покришка 700X35C (37-622) Mitas Flash V66 Classic, (Aps)+(Rs), Чорна
Артикул: TIR-73-13 id:(68127)
Артикул: TIR-73-13 id:(68127)
Опис
Чудова покришка від чеського виробника Mitas, артикул: TIR-73-13Країна реєстрації бренду - ЧехіяКраїна-виробик - ЧехіяГарантія - 6 місЄвропейська якість властива бренду, проектування та тестування якого відбувається у рідній країні-виробнику. Фабрика знаходиться у Чехії. Адже проектувати...

ANTIPUNCTURE (APS) 1 mm + REFLEX (RS) - Защитный антипрокольный слой из специальной резины толщиной 1 мм. Ставится в сочетании со светоотражающей полосой.
Характеристики
| Діаметр | 28 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 1,4 дюйма / 37 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 550 грамм |
| Тиск | Уточняйте |
| Навантаження | до 92 кг |
| Корд | Стальной |
| EPI | 22 TPI |
| Особливість | Уточняйте |
- Виробник Mitas [Rubena]
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 1,40 дюйма [37 мм]
- Покришки Mitas Flash
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























