x
Вхід
Покришка 700x23C (23-622) Schwalbe LUGANO II K-Guard B/B-SK HS471 SiC 50EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-40-35
Наявність: В наявності
697 грн.
Друга покришка 676 грн
Вартість вказана за другу покришку
Знайшли дешевше?
До порівняння
від 52грн\міс
від 52грн\міс

Покришка 700x23C (23-622) Schwalbe LUGANO II K-Guard B/B-SK HS471 SiC 50EPI
Артикул: TIR-40-35 id:(88671)
Артикул: TIR-40-35 id:(88671)
697 грн.
Опис
Велосипедна покришка Schwalbe Lugano Ii від кращого німецького бренду з компаундом SilicaОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11159143

3-тий клас захисту з 7ми Schwalbe K-GUARD
Базовий захист від проколів. Вставка для захисту від проколів, виготовлена з натурального каучуку армованого кевларовим волокном. Акцентуємо увагу, що це захист початкового рівня і він не гарантує 100% захист від проколів
Характеристики
| Модель | Schwalbe Lugano Ii |
| Діаметр | 28 дюймів / 622 мм |
| Ширина | 0,9 дюймів / 23 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага | 325 грам |
| Навантаження | 65 кг |
| Корд | Wired / Стальний |
| Електро | - |
| Компаунд | Silica |
| Номер в каталозі | 11159143 |
| ERTRO | 23-622 |
| Технології | K-Guard |
| Безкамерність | Покришка під камеру |
| Лінійка якості | Active Line |
| Особливість | 3-тій клас захисту (Початковий) |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 0,90 дюйма [23 мм]
- Покришки Schwalbe Lugano
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























