x
Вхід
Покришка 12 1/2X1.75X2 1/4 (47-203) Mitas Rapid V36 Pre Classic, Чорна
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-85-80
Наявність: Продано

Покришка 12 1/2X1.75X2 1/4 (47-203) Mitas Rapid V36 Pre Classic, Чорна
Артикул: TIR-85-80 id:(70501)
Артикул: TIR-85-80 id:(70501)
Опис
Якісна покришка від чеського виробника Mitas, артикул: TIR-85-80Країна реєстрації бренду - ЧехіяКраїна-виробик - ЧехіяГарантія - 6 місЄвропейська якість властива бренду, проектування та тестування якого відбувається у рідній країні-виробнику. Фабрика знаходиться у Чехії. Адже проектувати...

Конструкция CLASSIC:
- Каркас: 22 или 29 TPI, барабанная технология (OLT)
- Боковина: Gumwall (GW)
- Корд: витой тросик (TW)
- Свойства: надежность, износостойкость, хорошие ходовые качества, высокое рабочее давление
Производитель: Rubena.Покрышка для детских велосипедов и колясок с посадочным размером колеса 203мм. Отличается высокой цепкостью как на твёрдом асфальтном покрытии, так и на мягких грунтах.
Характеристики
| Діаметр | 12 дюймов / 203 мм |
| Ширина | 1,75 дюйма / 47 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 360 грамм |
| Тиск | до 2,5 атм. |
| Навантаження | до 30 кг |
| Корд | Wired / стальной |
| EPI | 22 TPI |
| Особливість | Для детских велосипедов и колясок |
- Виробник Mitas [Rubena]
- Діаметр 12 дюймів [203 мм]
- Ширина 1,75 дюйма [47 мм]
- Покришки Mitas Rapid
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























