x
Вхід
Покришка 12 1/2X2 1/4 (62-203) Mitas Jumbo V20 Pre Classic, 22, Чорна
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-G9-02
Наявність: Продано

Покришка 12 1/2X2 1/4 (62-203) Mitas Jumbo V20 Pre Classic, 22, Чорна
Артикул: TIR-G9-02 id:(70512)
Артикул: TIR-G9-02 id:(70512)
Опис
Надійна покришка від чеського виробника Mitas, артикул: TIR-G9-02Країна реєстрації бренду - ЧехіяКраїна-виробик - ЧехіяГарантія - 6 місЄвропейська якість властива бренду, проектування та тестування якого відбувається у рідній країні-виробнику. Фабрика знаходиться у Чехії. Адже проектуват...

Конструкция PRE CLASSIC:
- Каркас: 22 или 29 TPI
- Боковина: Gumwall (GW)
- Корд: стальная проволока (W)
- Свойства: надежность, износостойкость, хорошие ходовые качества
Производитель: Rubena. Покрышка для детских велосипедов и колясок с посадочным диаметром колеса 203мм. Хорошее качество от европейского производителя за разумную цену.
Характеристики
| Діаметр | 12 дюймов / 203мм |
| Ширина | 2,40 дюйма / 62 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 370 грамм |
| Тиск | до 2,5 атм. |
| Навантаження | до 52 кг |
| Корд | Wired / стальной |
| EPI | 50 TPI |
| Особливість | Подходит для детских и инвалидных колясок |
- Виробник Mitas [Rubena]
- Діаметр 12 дюймів [203 мм]
- Ширина 2,40 дюйма [62 мм]
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























