x
Вхід
Покришка 24" X 1.75*2" (47X507) Mitas (Rubena) X-Caliber V92 Classic Чорн.
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-P2-01
Наявність: Продано

Покришка 24" X 1.75*2" (47X507) Mitas (Rubena) X-Caliber V92 Classic Чорн.
Артикул: TIR-P2-01 id:(68307)
Артикул: TIR-P2-01 id:(68307)
Опис
Чудова покришка від чеського виробника Mitas, артикул: TIR-P2-01Країна реєстрації бренду - ЧехіяКраїна-виробик - ЧехіяГарантія - 6 місЄвропейська якість властива бренду, проектування та тестування якого відбувається у рідній країні-виробнику. Фабрика знаходиться у Чехії. Адже проектувати...
Подходит для использования как на асфальтовом покрытии, так и на грунтовых дорогах. Плотное расположение шипов и не высокий протектор обеспечивает хороший накат, в то же время позволят уверенно себя чувствовать на сухих покрытиях.
Характеристики
| Діаметр | 24 дюймов / 507 мм |
| Ширина | 1.75*2 дюйма / 47 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 740 грамм |
| Тиск | до 4,5 атм. /450 kPa / 32 psi |
| Навантаження | до 105 кг |
| Корд | Wired / стальной |
| EPI | 22 TPI |
- Виробник Mitas [Rubena]
- Діаметр 24 дюйма [507 мм]
- Ширина 1,75 дюйма [47 мм]
- Покришки Mitas X-Caliber
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























