x
Вхід
Покришка 27.5X2.35 650B (60-584) Schwalbe Tough Tom K-Guard Active B/B-Sk Hs411 SBC, 50 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-01-87
Наявність: Продано

Покришка 27.5X2.35 650B (60-584) Schwalbe Tough Tom K-Guard Active B/B-Sk Hs411 SBC, 50 EPI
Артикул: TIR-01-87 id:(79330)
Артикул: TIR-01-87 id:(79330)
Опис
Schwalbe TOUGH TOM 27.5 дюймів - Якісна покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-01-87Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 міс
Характеристики
| Захист Schwalbe | Kevlar Guard - 3 |
| Линійка якості | Active Line |
| Діаметр | 27,5 дюймов / 584 мм |
| Ширина | 2,35 дюйма / 60 мм |
| Корд | Wired / стальной |
| Компаунд | SBC |
| Колір | Черный |
| Боковая поверхня | Lite Skin |
| Тиск | 3.5 - 6.0 атм. |
| Вага | 905 грамм |
| EPI | 50 |
| Навантаження | 105 кг |
| Артикул Schwalbe | 0 |
| Особливість | Легкая и защищенная |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 27,5 дюймів [584 мм]
- Ширина 2,35 дюйма [60 мм]
- Покришки Schwalbe Tough Tom
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























