x
Вхід
Покришка 28X2.00 (50-622) Schwalbe G-One Ultrabite Snakeskin, Evolution Tle B/B-Sk Hs601 Addix Speedgrip 67 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-13-56
Наявність: Продано

Покришка 28X2.00 (50-622) Schwalbe G-One Ultrabite Snakeskin, Evolution Tle B/B-Sk Hs601 Addix Speedgrip 67 EPI
Артикул: TIR-13-56 id:(79313)
Артикул: TIR-13-56 id:(79313)
Опис
Schwalbe G-ONE 28 дюймів - Надійна покришка з можливістю використання безкамерно від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-13-56Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 міс
Характеристики
| Захист Schwalbe | Snake Skin, Tubeless Easy - 6 |
| Линійка якості | Evolution Line |
| Діаметр | 28 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 2,0 дюйма / 50 мм |
| Корд | Folding / кевларовый |
| Компаунд | Addix SpeedGrip |
| Колір | Черный |
| Боковая поверхня | Snake Skin |
| Тиск | 2.5- 4.5 атм |
| Вага | 520 грамм |
| EPI | 67 |
| Навантаження | 100 кг |
| Артикул Schwalbe | 11654036.01 |
| Особливість | Готова к бескамерному использованию |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 2,00 дюйма [50 мм]
- Покришки Schwalbe One
- Безкамерне використання Так
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























