x
Вхід
Покришка 29X2.25 (57-622) Schwalbe Racing Ray Perf Twinskin Tlr B/B Hs489 Addix, 67 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-32-09
Наявність: В наявності
1806 грн.
Друга покришка 1751 грн
Вартість вказана за другу покришку
Знайшли дешевше?
До порівняння
від 136грн\міс
від 136грн\міс

Покришка 29X2.25 (57-622) Schwalbe Racing Ray Perf Twinskin Tlr B/B Hs489 Addix, 67 EPI
Артикул: TIR-32-09 id:(79345)
Артикул: TIR-32-09 id:(79345)
1806 грн.
Опис
Велосипедна покришка Schwalbe Racing Ray від кращого німецького бренду з компаундом ADDIXОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11601111
Ця покришка Tubeless Ready, тобто може використовуватись як з камерою, так і повністю безкамерно.
Ось плюси покришки Schwalbe яка змонтована за безкамерною технологією:
- Менше ризиків проколу: Безкамерна гума не має камери, яка може проколотися, тому ризик проколу знижується.
- Нижчий тиск у шинах: Зазвичай, безкамерна гума працює при нижчому тиску, що дозволяє покращити комфорт при їзді та адаптується до нерівностей дороги.
- Краща ефективність кочення: Безкамерна гума може забезпечити кращу ефективність кочення, оскільки менша маса та краща герметичність можуть допомогти зменшити опір шин.
- Більша стійкість до проколів: В безкамерку заливається герметик, який миттєво латає невеликі отвори або проколи без необхідності заміни камери.
- Легше керування: Безкамерна гума може підвищити стійкість та керованість велосипеда, оскільки вона може адаптуватися до поверхні дороги і покращувати зчеплення.
Performance Line - це середня лінійка якості у Schwalbe.
Як заявляє сам виробник :"Відмінна якість для інтенсивного використання"

Компаунд ADDIX PERFORMANCE
Дуже міцний та універсальний компаунд у покришках лінійки Schwalbe з високими характеристиками та широким спектром використання.
Характеристики
| Модель | Schwalbe Racing Ray |
| Діаметр | 29 дюймів / 622 мм |
| Ширина | 2,25 дюйма / 57 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага | 735 грам |
| Навантаження | 120 кг |
| Корд | Folding / Кевларовий |
| Електро | - |
| Компаунд | ADDIX |
| Номер в каталозі | 11601111 |
| ERTRO | 57-622 |
| Технології | Performance |
| Безкамерність | Так, Tubeless Ready |
| Лінійка якості | Performance Line |
| Особливість | Безкамерна |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 29 дюймів [622 мм]
- Ширина 2,25 дюйма [57 мм]
- Покришки Schwalbe Racing Ray
- Безкамерне використання Так
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























