x
Вхід
Покришка 28X1.75 (47-622) Schwalbe Marathon Gt Tour Perf Dualguard Twinskin B/B+RT Hs485 Ec, 67 EPI 33B
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-15-17
Наявність: Продано

Покришка 28X1.75 (47-622) Schwalbe Marathon Gt Tour Perf Dualguard Twinskin B/B+RT Hs485 Ec, 67 EPI 33B
Артикул: TIR-15-17 id:(77891)
Артикул: TIR-15-17 id:(77891)
Опис
Schwalbe MARATHON 28 дюймів - Якісна покришка покришка зі світловідбиваючою смугою від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-15-17Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe:11101291
+RT - Покришка має світловідбиваючі смуги
"Reflective Trips", що в перекладі з англійської мови "світловідбиваючі смуги". Це означає, що по периметру покришки нанесена спеціальна зносостійка фарба, яка підсвічуються у вечірній час або при поганій видимості, щоб зробити Вас більш помітними для інших учасників дорожнього руху. Такі покришки особливо корисні для безпеки під час їзди у темну пору доби або в умовах обмеженої видимості, допомагаючи зменшити ризик нещасних випадків на дорозі.
Характеристики
| Захист Schwalbe | 6 / Dual Guard |
| Линійка якості | Performance Line |
| Діаметр | 28 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 1.75 дюйма / 47 мм |
| Корд | Wired / Проволочній |
| Компаунд | Endurance |
| Колір | Черный с светоотражающей полосой |
| Боковая поверхня | Twin Skin |
| Тиск | 3.0-5.0 атм / 45-70 psi |
| Вага | 1050 грамм |
| EPI | 67 |
| Навантаження | 115 кг |
| Артикул Schwalbe | 11101291 |
| Особливість | Покрышка имеет целых два защитных слоя |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 1,75 дюйма [47 мм]
- Покришки Schwalbe Marathon
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























