x
Вхід
Покришка 26X4.80 (120-559) Schwalbe Jumbo Jim Evo Snakeskin Tle B/B-Sk Hs466 Addix Spgrip 127 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-26-26
Наявність: Продано

Покришка 26X4.80 (120-559) Schwalbe Jumbo Jim Evo Snakeskin Tle B/B-Sk Hs466 Addix Spgrip 127 EPI
Артикул: TIR-26-26 id:(77874)
Артикул: TIR-26-26 id:(77874)
Опис
Чудова покришка з можливістю використання безкамерно від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-26-26Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe:11600717.01
Характеристики
| Захист Schwalbe | 6 / Tubeless Easy |
| Линійка якості | Evolution Line |
| Діаметр | 26 дюймов / 559 мм |
| Ширина | 4.8 дюйма / 120 мм |
| Корд | Folding / Кевларовый |
| Компаунд | ADDIX Blue Speedgrip |
| Колір | Черный |
| Боковая поверхня | Snake Skin |
| Тиск | 0.4-2.0 атм / 5-30 psi |
| Вага | 1290 грамм |
| EPI | 127 |
| Навантаження | 120 кг |
| Артикул Schwalbe | 11600717.01 |
| Особливість | Покрышка готова для бескамерного использования |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 26 дюймів [559 мм]
- Ширина 4,80 дюйма [120 мм]
- Покришки Schwalbe Jumbo Jim
- Безкамерне використання Так
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























