x
Вхід
Покришка 28X1.20 700X30C (30-622) Schwalbe G-One Speed Perf R-Guard Folding B/B-Sk Hs472 Dc, 67 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-46-25
Наявність: Продано

Покришка 28X1.20 700X30C (30-622) Schwalbe G-One Speed Perf R-Guard Folding B/B-Sk Hs472 Dc, 67 EPI
Артикул: TIR-46-25 id:(77884)
Артикул: TIR-46-25 id:(77884)
Опис
Schwalbe G-ONE 28 дюймів - Надійна фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-46-25Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe:11600773.01
Характеристики
| Захист Schwalbe | 4 / Race Guard |
| Линійка якості | Performance Line |
| Діаметр | 28 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 1.2 дюйма / 30 мм |
| Корд | Folding / Кевларовый |
| Компаунд | One Star |
| Колір | Черный |
| Боковая поверхня | Lite Skin |
| Тиск | 3-5 атм / 45-70 psi |
| Вага | 350 грамм |
| EPI | 67 |
| Навантаження | 75 кг |
| Артикул Schwalbe | 11600773.01 |
| Особливість | Легкая покрышка, с двумя слоями нейлоновых волокон |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 1,20 дюйма [30 мм]
- Покришки Schwalbe One
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом
Покришка Hakuba W2109 700x38C, 27TPI
319 грн.


























