x
Вхід
Покришка 27.5X1.40 650X35B (37-584) Schwalbe Road Cruiser K-Guard B/W Hs484 Green Compound, 50 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-47-51
Наявність: Продано

Покришка 27.5X1.40 650X35B (37-584) Schwalbe Road Cruiser K-Guard B/W Hs484 Green Compound, 50 EPI
Артикул: TIR-47-51 id:(79219)
Артикул: TIR-47-51 id:(79219)
Опис
Schwalbe ROAD CRUISER 27.5 дюймів - Чудова покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-47-51Офіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11101269

3-тий клас захисту з 7ми Schwalbe K-GUARD
Базовий захист від проколів. Вставка для захисту від проколів, виготовлена з натурального каучуку армованого кевларовим волокном. Акцентуємо увагу, що це захист початкового рівня і він не гарантує 100% захист від проколів
Характеристики
| Модель | Schwalbe Road Cruiser Plus |
| Діаметр | 27,5 дюймів / 584 мм |
| Ширина | 1,4 дюйма / 37 мм |
| Колір | Біла бічна поверхня |
| Вага | 580 грам |
| Навантаження | 85 кг |
| Корд | Wired / Стальний |
| Електро | - |
| Компаунд | Green Compound |
| Номер в каталозі | 11101269 |
| ERTRO | 37-584 |
| Технології | K-Guard |
| Безкамерність | Покришка під камеру |
| Лінійка якості | Active Line |
| Особливість | 3-тій клас захисту (Початковий) |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 27,5 дюймів [584 мм]
- Ширина 1,40 дюйма [37 мм]
- Покришки Schwalbe Road Cruiser
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом
Покришка Hakuba P1226 29x2.35, 27TPI
334 грн.
Покришка Hakuba W2019 26x2.1, 27TPI
359 грн.

























