x
Вхід
Покришка 29X2.10 (54-622) Schwalbe Rocket Ron Evo Snakeskin Tle B/B-Sk Hs438 Addix Speed, 67 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-48-63
Наявність: Продано

Покришка 29X2.10 (54-622) Schwalbe Rocket Ron Evo Snakeskin Tle B/B-Sk Hs438 Addix Speed, 67 EPI
Артикул: TIR-48-63 id:(77897)
Артикул: TIR-48-63 id:(77897)
Опис
Schwalbe ROCKET RON 29 дюймів - Надійна покришка з можливістю використання безкамерно від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-48-63Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe:11600553.02
Характеристики
| Захист Schwalbe | 6 / Tubeless Easy |
| Линійка якості | Active Line |
| Діаметр | 29 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 2.1 дюйма / 54 мм |
| Корд | Folding / Кевларовый |
| Компаунд | ADDIX Red Speed |
| Колір | Черный |
| Боковая поверхня | Snake Skin |
| Тиск | 2-4 атм / 30-55 psi |
| Вага | 560 грамм |
| EPI | 67 |
| Навантаження | 110 кг |
| Артикул Schwalbe | 11600553.02 |
| Особливість | Покрышка готова для бескамерного использования |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 29 дюймів [622 мм]
- Ширина 2,10 дюйма [54 мм]
- Покришки Schwalbe Rocket Ron
- Безкамерне використання Так
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























