x
Вхід
Покришка 29X2.25 (57-622) Schwalbe Racing Ray Snakeskin, Evolution Tle B/Cl-Sk Hs489 Addix Speedgrip 67 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-73-44
Наявність: Продано

Покришка 29X2.25 (57-622) Schwalbe Racing Ray Snakeskin, Evolution Tle B/Cl-Sk Hs489 Addix Speedgrip 67 EPI
Артикул: TIR-73-44 id:(79305)
Артикул: TIR-73-44 id:(79305)
Опис
Schwalbe RACING RAY 29 дюймів - Якісна покришка з можливістю використання безкамерно від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-73-44Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 міс
Характеристики
| Захист Schwalbe | Snake Skin, Tubeless Easy - 6 |
| Линійка якості | Evolution Line |
| Діаметр | 29 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 2,25 дюйма / 57 мм |
| Корд | Folding / кевларовый |
| Компаунд | Addix SpeedGrip |
| Колір | Черный, с бежевой боковиной |
| Боковая поверхня | Snake Skin |
| Тиск | 1.8- 3.7 атм |
| Вага | 625 грамм |
| EPI | 67 |
| Навантаження | 120 кг |
| Артикул Schwalbe | 11654050 |
| Особливість | Готова к бескамерному использованию |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 29 дюймів [622 мм]
- Ширина 2,25 дюйма [57 мм]
- Покришки Schwalbe Racing Ray
- Безкамерне використання Так
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























