x
Вхід
Покришка 26X2.10 (54-559) Schwalbe Nobby Nic Performance Tl-Ready Folding B/B Hs463 Addix, 67 EPI Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-73-85
Наявність: Продано

Покришка 26X2.10 (54-559) Schwalbe Nobby Nic Performance Tl-Ready Folding B/B Hs463 Addix, 67 EPI Ek
Артикул: TIR-73-85 id:(79353)
Артикул: TIR-73-85 id:(79353)
Опис
Schwalbe NOBBY NIC 26 дюймів - Гарна фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-73-85Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 міс
Характеристики
| Захист Schwalbe | Tubeless Ready - 6 |
| Линійка якості | Performance Line |
| Діаметр | 26 дюймов / 559 мм |
| Ширина | 2,1 дюйма / 54 мм |
| Корд | Folding / кевларовый |
| Компаунд | Addix |
| Колір | Черный |
| Боковая поверхня | Twin Skin |
| Тиск | 2.0 - 4.0 атм |
| Вага | 620 грамм |
| EPI | 67 |
| Навантаження | 100 кг |
| Артикул Schwalbe | 11601029 |
| Особливість | Готова к бескамерному использованию |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 26 дюймів [559 мм]
- Ширина 2,10 дюйма [54 мм]
- Покришки Schwalbe Nobbi Nic
- Безкамерне використання Так
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























