Покришка 700X35C (35-622) Schwalbe Insider Performance, Folding Bl/Bl Hs385 Rc 67 EPI Ek
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: TIR-96-06
Наявність: Продано

Артикул: TIR-96-06 id:(79249)
Ця покришка Tubeless Ready, тобто може використовуватись як з камерою, так і повністю безкамерно.
Ось плюси покришки Schwalbe яка змонтована за безкамерною технологією:
- Менше ризиків проколу: Безкамерна гума не має камери, яка може проколотися, тому ризик проколу знижується.
- Нижчий тиск у шинах: Зазвичай, безкамерна гума працює при нижчому тиску, що дозволяє покращити комфорт при їзді та адаптується до нерівностей дороги.
- Краща ефективність кочення: Безкамерна гума може забезпечити кращу ефективність кочення, оскільки менша маса та краща герметичність можуть допомогти зменшити опір шин.
- Більша стійкість до проколів: В безкамерку заливається герметик, який миттєво латає невеликі отвори або проколи без необхідності заміни камери.
- Легше керування: Безкамерна гума може підвищити стійкість та керованість велосипеда, оскільки вона може адаптуватися до поверхні дороги і покращувати зчеплення.
Performance Line - це середня лінійка якості у Schwalbe.
Як заявляє сам виробник :"Відмінна якість для інтенсивного використання"

Конструкція каркасу Schwalbe Super Ground
Має вдосконалену конструкцію SnakeSkin для широкого спектру використання - від крос-кантрі до All Mountain.

Конструкція каркасу Schwalbe Super Ground
Має вдосконалену конструкцію SnakeSkin для широкого спектру використання - від крос-кантрі до All Mountain.
| Модель | Schwalbe Insider |
| Діаметр | 28 дюймів / 622 мм |
| Ширина | 1,35 дюйма / 35мм |
| Колір | Синій |
| Вага | 550 грам |
| Навантаження | 110 кг |
| Корд | Folding / Кевларовий |
| Електро | - |
| Компаунд | Roller |
| Номер в каталозі | 11600564.01 |
| ERTRO | 35-622 |
| Технології | Super Ground |
| Безкамерність | Так, Tubeless Easy |
| Лінійка якості | Performance Line |
| Особливість | Легка з середнім захистом, Безкамерна |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 1,35 дюйма [35 мм]
- Покришки Schwalbe Insider
- Тип корду Кевларовий [Folding]



























