x
Вхід
Покришка 28X1.35 700X35C (35-622) Schwalbe X-One Allround Microskin, Tl-Easy, Folding Evolution B/B-Sk Hs467 Osc 127 EPI Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-96-78
Наявність: Продано

Покришка 28X1.35 700X35C (35-622) Schwalbe X-One Allround Microskin, Tl-Easy, Folding Evolution B/B-Sk Hs467 Osc 127 EPI Ek
Артикул: TIR-96-78 id:(79307)
Артикул: TIR-96-78 id:(79307)
Опис
Надійна фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-96-78Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 міс
Характеристики
| Захист Schwalbe | Micro Skin, Tubeless Easy - 6 |
| Линійка якості | Evolution Line |
| Діаметр | 28 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 1,35 дюйма / 35 мм |
| Корд | Folding / кевларовый |
| Компаунд | One Star |
| Колір | Черный |
| Боковая поверхня | Micro Skin |
| Тиск | 2.8 - 4.8 атм |
| Вага | 390 грамм |
| EPI | 67 |
| Навантаження | 70 кг |
| Артикул Schwalbe | 11601005 |
| Особливість | Готова к бескамерному использованию |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 1,35 дюйма [35 мм]
- Покришки Schwalbe One
- Безкамерне використання Так
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























