x
Вхід
Покришка 700X25C (25-622) Schwalbe Marathon Green Guard B+RT Hs420 Ec
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-99-43
Наявність: Продано

Покришка 700X25C (25-622) Schwalbe Marathon Green Guard B+RT Hs420 Ec
Артикул: TIR-99-43 id:(77901)
Артикул: TIR-99-43 id:(77901)
Опис
Schwalbe MARATHON 28 дюймів - Якісна покришка покришка зі світловідбиваючою смугою від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-99-43Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe:11100142.01
+RT - Покришка має світловідбиваючі смуги
"Reflective Trips", що в перекладі з англійської мови "світловідбиваючі смуги". Це означає, що по периметру покришки нанесена спеціальна зносостійка фарба, яка підсвічуються у вечірній час або при поганій видимості, щоб зробити Вас більш помітними для інших учасників дорожнього руху. Такі покришки особливо корисні для безпеки під час їзди у темну пору доби або в умовах обмеженої видимості, допомагаючи зменшити ризик нещасних випадків на дорозі.
Характеристики
| Захист Schwalbe | 5 / Green Guard |
| Линійка якості | Performance Line |
| Діаметр | 28 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 1,0 дюйм / 25 мм |
| Корд | Wired / Проволочній |
| Компаунд | Endurance |
| Колір | Черный с светоотражающей полосой |
| Боковая поверхня | Twin Skin |
| Тиск | 6.0-8.0 атм / 85-115 psi |
| Вага | 520 грамм |
| EPI | 67 |
| Навантаження | 75 кг |
| Артикул Schwalbe | 11100142.01 |
| Особливість | Покрышка с дополнительным слоем 3-х мм защиты |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 1,00 дюйма [25 мм]
- Покришки Schwalbe Marathon
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























