x
Вхід
Покришка 26X2.10 (54-559) Schwalbe Nobby Nic Snakeskin, Tl-Easy, Evolution Folding B/B-Sk Hs463 Addix Spgrip 67 EPI Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-00-04
Наявність: Продано

Покришка 26X2.10 (54-559) Schwalbe Nobby Nic Snakeskin, Tl-Easy, Evolution Folding B/B-Sk Hs463 Addix Spgrip 67 EPI Ek
Артикул: TIR-00-04 id:(71771)
Артикул: TIR-00-04 id:(71771)
Опис
Schwalbe NOBBY NIC 26 дюймів - Надійна фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-00-04Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11600663.01
Защита Schwalbe
Tubeless Easy Бескамерная технология от Schwalbe – специальное монофиламентное волокно (SnakeSkin или MicroSkin), не пропускающее воздух и обеспечивающее отличную защиту от проколов в сочетании с герметизирующей жидкостью.

Характеристики
| Захист Schwalbe | Tubeless Easy 6 |
| Діаметр | 26 дюймов / 559 мм |
| Ширина | 2.10 дюймов / 54 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 575 грамм |
| Тиск | до 4 атм / 55 psi |
| Корд | Folding / кевларовый |
| EPI | 67 |
| Компаунд | ADDIX Speed Grip |
| Линійка якості | Evolution Line |
| Боковая поверхня | Snake Skin |
| Особливість | Бескамерная технология от Schwalbe |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 26 дюймів [559 мм]
- Ширина 2,10 дюйма [54 мм]
- Покришки Schwalbe Nobbi Nic
- Безкамерне використання Так
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























