x
Вхід
Покришка 29X2.25 (57-622) Schwalbe Smart Sam Performance, Dd, Folding B/B-Sk Hs476 Dc 67 EPI 35B Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-02-30
Наявність: Продано

Покришка 29X2.25 (57-622) Schwalbe Smart Sam Performance, Dd, Folding B/B-Sk Hs476 Dc 67 EPI 35B Ek
Артикул: TIR-02-30 id:(74584)
Артикул: TIR-02-30 id:(74584)
Опис
Schwalbe SMART SAM 29 дюймів - Якісна фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-02-30Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11600985.02
Защита Schwalbe
RaceGuard - это Два слоя нейлонового волокна, которые уложены в разных направлениях плетения в сочетании с каркасом в 67 EPI. Отличная защита от проколов в легких и быстрых шинах.

Характеристики
| Захист Schwalbe | DD, RaceGuard |
| Діаметр | 29 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 2.25 дюймов / 57 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 890 грамм |
| Навантаження | до 121 кг |
| Тиск | 1.8-3.7 атм / 26-54 psi |
| Корд | Folding/ кевларовый |
| EPI | 67 |
| Компаунд | ADDIX |
| Линійка якості | Performance Line |
| Боковая поверхня | Snake Skin |
| Особливість | Можно устанавливать на электровелосипеды |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 29 дюймів [622 мм]
- Ширина 2,25 дюйма [57 мм]
- Покришки Schwalbe Smart Sam
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























