x
Вхід
Покришка 20X1.75 (47-406) Schwalbe Road Cruiser K-Guard B/W Hs484 Green
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-06-78
Наявність: Продано

Покришка 20X1.75 (47-406) Schwalbe Road Cruiser K-Guard B/W Hs484 Green
Артикул: TIR-06-78 id:(71639)
Артикул: TIR-06-78 id:(71639)
Опис
Schwalbe ROAD CRUISER 20 дюймів - Якісна покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-06-78Офіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11101293

3-тий клас захисту з 7ми Schwalbe K-GUARD
Базовий захист від проколів. Вставка для захисту від проколів, виготовлена з натурального каучуку армованого кевларовим волокном. Акцентуємо увагу, що це захист початкового рівня і він не гарантує 100% захист від проколів
Характеристики
| Модель | Schwalbe Road Cruiser Plus |
| Діаметр | 20 дюймів / 406 мм |
| Ширина | 1,75 дюйма / 47 мм |
| Колір | Біла бічна поверхня |
| Вага | 545 грам |
| Навантаження | 75 кг |
| Корд | Wired / Стальний |
| Електро | - |
| Компаунд | Green Compound |
| Номер в каталозі | 11101293 |
| ERTRO | 47-406 |
| Технології | K-Guard |
| Безкамерність | Покришка під камеру |
| Лінійка якості | Active Line |
| Особливість | 3-тій клас захисту (Початковий) |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 20 дюймів [406 мм]
- Ширина 1,75 дюйма [47 мм]
- Покришки Schwalbe Road Cruiser
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























