x
Вхід
Покришка 28X1.10 700X28C (28-622) Schwalbe Delta Cruiser Plus Punctureguard Active B/B+RT Hs431 SBC, 50 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-07-67
Наявність: Продано

Покришка 28X1.10 700X28C (28-622) Schwalbe Delta Cruiser Plus Punctureguard Active B/B+RT Hs431 SBC, 50 EPI
Артикул: TIR-07-67 id:(71743)
Артикул: TIR-07-67 id:(71743)
Опис
Schwalbe DELTA CRUISER 28 дюймів - Чудова покришка покришка зі світловідбиваючою смугою від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-07-67Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11101075
+RT - Покришка має світловідбиваючі смуги
"Reflective Trips", що в перекладі з англійської мови "світловідбиваючі смуги". Це означає, що по периметру покришки нанесена спеціальна зносостійка фарба, яка підсвічуються у вечірній час або при поганій видимості, щоб зробити Вас більш помітними для інших учасників дорожнього руху. Такі покришки особливо корисні для безпеки під час їзди у темну пору доби або в умовах обмеженої видимості, допомагаючи зменшити ризик нещасних випадків на дорозі.
Защита Schwalbe
PunctureGuard Этот 3-х мм слой резины также обеспечивает великолепную защиту от проколов в шинах начального уровня.

Характеристики
| Захист Schwalbe | PunctureGuard 5 |
| Діаметр | 28 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 1.10 дюймов / 28 мм |
| Колір | Черный со светоотражающей полосой |
| Вага | 590 грамм |
| Тиск | до 7.0 атм / 100 psi |
| Корд | Wired / проволочный |
| EPI | 50 |
| Компаунд | SBC |
| Линійка якості | Active Line |
| Боковая поверхня | Twin Skin |
| Особливість | 3-х милиметровая защита |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 1,10 дюйма [28 мм]
- Покришки Schwalbe Delta Cruiser
- Рівень захисту Високий
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























