x
Вхід
Покришка 700X25C (25-622) Schwalbe Lugano K-Guard Active Folding B/Ws/B-Sk Hs471 Sic, 50 EPI Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-22-16
Наявність: Продано

Покришка 700X25C (25-622) Schwalbe Lugano K-Guard Active Folding B/Ws/B-Sk Hs471 Sic, 50 EPI Ek
Артикул: TIR-22-16 id:(71674)
Артикул: TIR-22-16 id:(71674)
Опис
Schwalbe LUGANO 28 дюймів - Якісна фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-22-16Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11600968
Защита Schwalbe
K-Guard Слой из натуральной резины, усиленный нитями Kevlar. Стандартный слой защиты для всех шин линейки Active.

Характеристики
| Захист Schwalbe | K-Guard 3 |
| Діаметр | 28 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 1.00 дюймов / 25 мм |
| Колір | Черный с белой полосой |
| Вага | 280 грамм |
| Тиск | до 8.0 атм / 115 psi |
| Корд | Folding / кевларовый |
| EPI | 50 |
| Компаунд | Silica |
| Линійка якості | Active Line |
| Боковая поверхня | Lite Skin |
| Особливість | Усиленная нитями Kevlar |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 1,00 дюйма [25 мм]
- Покришки Schwalbe Lugano
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























