x
Вхід
Покришка 24x1.00 (25-540) Schwalbe RIGHTRUN K-Guard B/GRS/B-SK HS387 2Grip NMC 50EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-11-72
Наявність: Продано

Покришка 24x1.00 (25-540) Schwalbe RIGHTRUN K-Guard B/GRS/B-SK HS387 2Grip NMC 50EPI
Артикул: TIR-11-72 id:(88645)
Артикул: TIR-11-72 id:(88645)
Опис
Велосипедна покришка Schwalbe Rightrun від кращого німецького бренду з компаундом Black n RollОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11282387.01

7-мий клас захисту Schwalbe SMARTGUARD
Найвищий рівень захисту покришки забезпечує додаткова вставка з індійського каучуку товщиною 5мм. З таким захистом можна забути про будь-які проколи.
Характеристики
| Модель | Schwalbe Rightrun |
| Діаметр | 24 дюйми / 507 мм |
| Ширина | 1 дюйм / 25 мм |
| Колір | Сірі смуги |
| Вага | 780 грам |
| Навантаження | 75 кг |
| Корд | Wired / Стальний |
| Електро | - |
| Компаунд | Black 'n' Roll |
| Номер в каталозі | 11282387.01 |
| ERTRO | 25-540 |
| Технології | SmartGuard |
| Безкамерність | Покришка під камеру |
| Лінійка якості | Active Line |
| Особливість | 7-мий (Найвищий) клас захисту від проколів |
- Виробник Schwalbe
- Нестандартний розмір 24 дюйма [540 мм]
- Ширина 1,00 дюйма [25 мм]
- Покришки Schwalbe Rightrun
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























