x
Вхід
Покришка 29X2.25 (57-622) Schwalbe Ice Spiker Pro Perfomance Hs379 R-Guard 402 Шипа B/B-Sk Wic 67 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-38-66
Наявність: Продано

Покришка 29X2.25 (57-622) Schwalbe Ice Spiker Pro Perfomance Hs379 R-Guard 402 Шипа B/B-Sk Wic 67 EPI
Артикул: TIR-38-66 id:(74583)
Артикул: TIR-38-66 id:(74583)
Опис
Надійна покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-38-66Офіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11100938
Performance Line - це середня лінійка якості у Schwalbe.
Як заявляє сам виробник :"Відмінна якість для інтенсивного використання"

4-тий клас захисту з 7ми Schwalbe RACEGUARD
Захист для швидких та легких шин. Поясок захисту від проколів, який виготовлений з подвійної нейлонової тканини не гарантує максимальний захист, але покращує базовий не збільшуючи суттєво вагу покришки.
Характеристики
| Модель | Schwalbe Ice Spiker Pro |
| Діаметр | 29 дюймів / 622 мм |
| Ширина | 2,25 дюйма / 57 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1170 грам |
| Навантаження | 120 кг |
| Корд | Wired / Стальний |
| Електро | - |
| Компаунд | Winter |
| Номер в каталозі | 11100938 |
| ERTRO | 57-622 |
| Технології | RaceGuard |
| Безкамерність | Покришка під камеру |
| Лінійка якості | Performance Line |
| Особливість | 4-тий клас захисту від проколів |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 29 дюймів [622 мм]
- Ширина 2,25 дюйма [57 мм]
- Покришки Schwalbe Spiker
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























