x
Вхід
Покришка 26X4.00 (100-559) Schwalbe Jumbo Jim Performance, Folding B/B-Sk Hs466 Addix 67 EPI Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-99-45
Наявність: Продано

Покришка 26X4.00 (100-559) Schwalbe Jumbo Jim Performance, Folding B/B-Sk Hs466 Addix 67 EPI Ek
Артикул: TIR-99-45 id:(71735)
Артикул: TIR-99-45 id:(71735)
Опис
Чудова фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-99-45Офіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11601021
Performance Line - це середня лінійка якості у Schwalbe.
Як заявляє сам виробник :"Відмінна якість для інтенсивного використання"

Компаунд ADDIX PERFORMANCE
Дуже міцний та універсальний компаунд у покришках лінійки Schwalbe з високими характеристиками та широким спектром використання.
Характеристики
| Модель | Schwalbe Jumbo Jim |
| Діаметр | 26 дюймів / 559 мм |
| Ширина | 4 дюйми / 100 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1050 грам |
| Навантаження | 120 кг |
| Корд | Wired / Стальний |
| Електро | - |
| Компаунд | ADDIX |
| Номер в каталозі | 11601021 |
| ERTRO | 100-559 |
| Технології | Performance |
| Безкамерність | Покришка під камеру |
| Лінійка якості | Performance Line |
| Особливість | Новий компаунд ADDIX |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 26 дюймів [559 мм]
- Ширина 4,00 дюйма [100 мм]
- Покришки Schwalbe Jumbo Jim
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























