x
Вхід
Покришка 16X1.90 (47-305) Schwalbe Black Jack K-Guard Active B/B-Sk Hs407 SBC 50 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-48-93
Наявність: Продано

Покришка 16X1.90 (47-305) Schwalbe Black Jack K-Guard Active B/B-Sk Hs407 SBC 50 EPI
Артикул: TIR-48-93 id:(71646)
Артикул: TIR-48-93 id:(71646)
Опис
Schwalbe BLACK JACK 16 дюймів - Надійна покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-48-93Офіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11100065.02

4-тий клас захисту з 7ми Schwalbe RACEGUARD
Захист для швидких та легких шин. Поясок захисту від проколів, який виготовлений з подвійної нейлонової тканини не гарантує максимальний захист, але покращує базовий не збільшуючи суттєво вагу покришки.
Характеристики
| Модель | Schwalbe Black Jack |
| Діаметр | 16 дюймів / 305 мм |
| Ширина | 1,75 дюйма / 47 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага | 285 грам |
| Навантаження | 70 кг |
| Корд | Wired / Стальний |
| Електро | - |
| Компаунд | Black 'n' Roll |
| Номер в каталозі | 11100065.02 |
| ERTRO | 47-305 |
| Технології | RaceGuard |
| Безкамерність | Покришка під камеру |
| Лінійка якості | Active Line |
| Особливість | 4-тий клас захисту від проколів |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 16 дюймів [305 мм]
- Ширина 1,90 дюйма [48 мм]
- Покришки Schwalbe Black Jack
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























