x
Вхід
Покришка 29X2.00 (50-622) Schwalbe Furious Fred Evo, Liteskin, Evolutoin Folding B/B-Sk Hs395 Addix Speed 127 EPI Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-51-89
Наявність: Продано

Покришка 29X2.00 (50-622) Schwalbe Furious Fred Evo, Liteskin, Evolutoin Folding B/B-Sk Hs395 Addix Speed 127 EPI Ek
Артикул: TIR-51-89 id:(71688)
Артикул: TIR-51-89 id:(71688)
Опис
Надійна фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-51-89Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11600075.03
Защита Schwalbe
LiteSkin & Performance Шины, сделанные на основе высоко качественного каркаса без специального защитного слоя.

Характеристики
| Захист Schwalbe | Liteskin 2 |
| Діаметр | 29 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 2.00 дюймов / 50 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 360 грамм |
| Тиск | до 4.3 атм / 62 psi |
| Корд | Folding / кевларовый |
| EPI | 127 |
| Компаунд | ADDIX Speed |
| Линійка якості | Evolution Line |
| Боковая поверхня | Lite Skin |
| Особливість | Высоко качественный каркас без защитного слоя |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 29 дюймів [622 мм]
- Ширина 2,00 дюйма [50 мм]
- Покришки Schwalbe Furious Fred
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























