x
Вхід
Покришка 28X1.40 (37-622) 700X35C Schwalbe Smart Sam Performance B/B-Sk+RT Hs476 Addix 67 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-55-40
Наявність: Продано

Покришка 28X1.40 (37-622) 700X35C Schwalbe Smart Sam Performance B/B-Sk+RT Hs476 Addix 67 EPI
Артикул: TIR-55-40 id:(71738)
Артикул: TIR-55-40 id:(71738)
Опис
Schwalbe SMART SAM 28 дюймів - Надійна покришка покришка зі світловідбиваючою смугою від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-55-40Офіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11101137.01
+RT - Покришка має світловідбиваючі смуги
"Reflective Trips", що в перекладі з англійської мови "світловідбиваючі смуги". Це означає, що по периметру покришки нанесена спеціальна зносостійка фарба, яка підсвічуються у вечірній час або при поганій видимості, щоб зробити Вас більш помітними для інших учасників дорожнього руху. Такі покришки особливо корисні для безпеки під час їзди у темну пору доби або в умовах обмеженої видимості, допомагаючи зменшити ризик нещасних випадків на дорозі.
Performance Line - це середня лінійка якості у Schwalbe.
Як заявляє сам виробник :"Відмінна якість для інтенсивного використання"

Компаунд ADDIX PERFORMANCE
Дуже міцний та універсальний компаунд у покришках лінійки Schwalbe з високими характеристиками та широким спектром використання.
Характеристики
| Модель | Schwalbe Smart Sam |
| Діаметр | 28 дюймів / 622 мм |
| Ширина | 1,4 дюйма / 37 мм |
| Колір | Чорний + світловідбиваюча смуга |
| Вага | 650 грам |
| Навантаження | 110 кг |
| Корд | Wired / Стальний |
| Електро | - |
| Компаунд | ADDIX |
| Номер в каталозі | 11101137.01 |
| ERTRO | 37-622 |
| Технології | Performance |
| Безкамерність | Покришка під камеру |
| Лінійка якості | Performance Line |
| Особливість | Новий компаунд ADDIX |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 1,40 дюйма [37 мм]
- Покришки Schwalbe Smart Sam
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом
Покришка Hakuba P1035 700x25C, 27TPI
174 грн.
Покришка Hakuba P1226 29x2.35, 27TPI
334 грн.

























