x
Вхід
Покришка 28X1.30 700X33C (33-622) Schwalbe X-One Speed R-Guard Performance Folding B/B-Sk Hs483 Dc, 67 EPI Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-55-60
Наявність: Продано

Покришка 28X1.30 700X33C (33-622) Schwalbe X-One Speed R-Guard Performance Folding B/B-Sk Hs483 Dc, 67 EPI Ek
Артикул: TIR-55-60 id:(71745)
Артикул: TIR-55-60 id:(71745)
Опис
Надійна фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-55-60Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11600957
Защита Schwalbe
RaceGuard - это Два слоя нейлонового волокна, которые уложены в разных направлениях плетения в сочетании с каркасом в 67 EPI. Отличная защита от проколов в легких и быстрых шинах.

Характеристики
| Захист Schwalbe | RaceGuard 2 |
| Діаметр | 28 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 1.30 дюймов / 33 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 350 грамм |
| Тиск | до 4.8 атм / 70 psi |
| Корд | Folding / кевларовый |
| EPI | 67 |
| Компаунд | Dual Compound |
| Линійка якості | Performance Line |
| Боковая поверхня | Lite Skin |
| Особливість | Два слоя нейлонового волокна |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 1,25 дюйма [32 мм]
- Покришки Schwalbe One
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























