x
Вхід
Покришка 27.5X2.10 (54-584) Schwalbe Rapid Rob Hs391 K-Guard B/B-Sk SBC 50 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-62-98
Наявність: Продано

Покришка 27.5X2.10 (54-584) Schwalbe Rapid Rob Hs391 K-Guard B/B-Sk SBC 50 EPI
Артикул: TIR-62-98 id:(71656)
Артикул: TIR-62-98 id:(71656)
Опис
Schwalbe RAPID ROB 27.5 дюймів - Якісна покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-62-98Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11100752.01
Защита Schwalbe
K-Guard Слой из натуральной резины, усиленный нитями Kevlar. Стандартный слой защиты для всех шин линейки Active.

Характеристики
| Захист Schwalbe | K-Guard 3 |
| Діаметр | 27.5 дюймов / 584 мм |
| Ширина | 2.10 дюймов / 54 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 680 грамм |
| Тиск | до 4.0 атм / 55 psi |
| Корд | Wired / проволочный |
| EPI | 67 |
| Компаунд | SBC |
| Линійка якості | Active Line |
| Боковая поверхня | Lite Skin |
| Особливість | Усиленная нитями Kevlar |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 27,5 дюймів [584 мм]
- Ширина 2,10 дюйма [54 мм]
- Покришки Schwalbe Rapid Rob
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























