x
Вхід
Покришка 26X1.50 (40-559) Schwalbe City Jet Hs474 K-Guard B/Bg-Sk SBC
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-66-00
Наявність: Продано

Покришка 26X1.50 (40-559) Schwalbe City Jet Hs474 K-Guard B/Bg-Sk SBC
Артикул: TIR-66-00 id:(71632)
Артикул: TIR-66-00 id:(71632)
Опис
Чудова покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-66-00Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11101103
Защита Schwalbe
K-Guard Слой из натуральной резины, усиленный нитями Kevlar. Стандартный слой защиты для всех шин линейки Active.

Характеристики
| Захист Schwalbe | K-Guard 3 |
| Діаметр | 26 дюймов / 559 мм |
| Ширина | 1.50 дюймов / 40 мм |
| Колір | Черный, с бежевой боковиной |
| Вага | 490 грамм |
| Тиск | до 5.5 атм / 80 psi |
| Корд | Wired / проволочный |
| EPI | 67 |
| Компаунд | SBC |
| Линійка якості | Active Line |
| Боковая поверхня | Lite Skin |
| Особливість | Усиленная нитями Kevlar |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 26 дюймів [559 мм]
- Ширина 1,50 дюйма [40 мм]
- Покришки Schwalbe City Jet
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























