x
Вхід
Покришка 16X1.75 (47-305) Schwalbe Road Cruiser K-Guard Active B/B Hs484 Green 50 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-66-66
Наявність: Продано

Покришка 16X1.75 (47-305) Schwalbe Road Cruiser K-Guard Active B/B Hs484 Green 50 EPI
Артикул: TIR-66-66 id:(71640)
Артикул: TIR-66-66 id:(71640)
Опис
Schwalbe ROAD CRUISER 16 дюймів - Якісна покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-66-66Офіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11101256

3-тий клас захисту з 7ми Schwalbe K-GUARD
Базовий захист від проколів. Вставка для захисту від проколів, виготовлена з натурального каучуку армованого кевларовим волокном. Акцентуємо увагу, що це захист початкового рівня і він не гарантує 100% захист від проколів
Характеристики
| Модель | Schwalbe Road Cruiser Plus |
| Діаметр | 16 дюймів / 305 мм |
| Ширина | 1,75 дюйма / 47 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага | 395 грам |
| Навантаження | 65 кг |
| Корд | Wired / Стальний |
| Електро | - |
| Компаунд | Green Compound |
| Номер в каталозі | 11101256 |
| ERTRO | 47-305 |
| Технології | K-Guard |
| Безкамерність | Покришка під камеру |
| Лінійка якості | Active Line |
| Особливість | 3-тій клас захисту (Початковий) |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 16 дюймів [305 мм]
- Ширина 1,75 дюйма [47 мм]
- Покришки Schwalbe Road Cruiser
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























