x
Вхід
Покришка 28X1.50 (40-622) 700X38C Schwalbe Marathon Almotion Microskin, Tl-Easy, Evolutoin Folding B/B-Sk+RT Hs453 Osc 67 EPI Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-68-47
Наявність: Продано

Покришка 28X1.50 (40-622) 700X38C Schwalbe Marathon Almotion Microskin, Tl-Easy, Evolutoin Folding B/B-Sk+RT Hs453 Osc 67 EPI Ek
Артикул: TIR-68-47 id:(71795)
Артикул: TIR-68-47 id:(71795)
Опис
Schwalbe MARATHON ALMOTION 28 дюймів - Гарна фолдінгова (безкаркасна) покришка покришка зі світловідбиваючою смугою від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-68-47Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у ката...
+RT - Покришка має світловідбиваючі смуги
"Reflective Trips", що в перекладі з англійської мови "світловідбиваючі смуги". Це означає, що по периметру покришки нанесена спеціальна зносостійка фарба, яка підсвічуються у вечірній час або при поганій видимості, щоб зробити Вас більш помітними для інших учасників дорожнього руху. Такі покришки особливо корисні для безпеки під час їзди у темну пору доби або в умовах обмеженої видимості, допомагаючи зменшити ризик нещасних випадків на дорозі.
Защита Schwalbe
Tubeless Easy Бескамерная технология от Schwalbe – специальное монофиламентное волокно (SnakeSkin или MicroSkin), не пропускающее воздух и обеспечивающее отличную защиту от проколов в сочетании с герметизирующей жидкостью.

Характеристики
| Захист Schwalbe | Tubeless Easy 6 |
| Діаметр | 28 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 1.50 дюймов / 40 мм |
| Колір | Черный со светоотражающей полосой |
| Вага | 655 грамм |
| Тиск | до 5.5 атм / 80 psi |
| Корд | Folding / кевларовый |
| EPI | 67 |
| Компаунд | One Star Triple Compound |
| Линійка якості | Evolution Line |
| Боковая поверхня | Micro Skin |
| Особливість | Бескамерная технология от Schwalbe |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 1,50 дюйма [40 мм]
- Покришки Schwalbe Marathon
- Безкамерне використання Так
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























