x
Вхід
Покришка 28X1.25 700X32C (32-622) Schwalbe Durano R-Guard Performance B/B-Sk Hs464 Dc, 67 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-84-79
Наявність: Продано

Покришка 28X1.25 700X32C (32-622) Schwalbe Durano R-Guard Performance B/B-Sk Hs464 Dc, 67 EPI
Артикул: TIR-84-79 id:(71744)
Артикул: TIR-84-79 id:(71744)
Опис
Schwalbe DURANO 28 дюймів - Якісна покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-84-79Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11100918
Защита Schwalbe
RaceGuard - это Два слоя нейлонового волокна, которые уложены в разных направлениях плетения в сочетании с каркасом в 67 EPI. Отличная защита от проколов в легких и быстрых шинах.

Характеристики
| Захист Schwalbe | RaceGuard 2 |
| Діаметр | 28 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 1.25 дюймов / 32 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 405 грамм |
| Тиск | до 6.5 атм / 95 psi |
| Корд | Wired / проволочный |
| EPI | 67 |
| Компаунд | Dual Compound |
| Линійка якості | Performance Line |
| Боковая поверхня | Lite Skin |
| Особливість | Два слоя нейлонового волокна |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 1,25 дюйма [32 мм]
- Покришки Schwalbe Durano
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























