x
Вхід
Покришка 28X1.40 (37-622) 700X35C Schwalbe Smart Sam Performance B/B-Sk Hs476 Addix 67 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-88-69
Наявність: Продано

Покришка 28X1.40 (37-622) 700X35C Schwalbe Smart Sam Performance B/B-Sk Hs476 Addix 67 EPI
Артикул: TIR-88-69 id:(71709)
Артикул: TIR-88-69 id:(71709)
Опис
Schwalbe SMART SAM 28 дюймів - Надійна покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-88-69Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11101134.01
Защита Schwalbe
LiteSkin & Performance Шины, сделанные на основе высоко качественного каркаса без специального защитного слоя.

Характеристики
| Захист Schwalbe | Performance 2 |
| Діаметр | 28 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 1.40 дюймов / 37 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 475 грамм |
| Тиск | до 6.0 атм / 85 psi |
| Корд | Wired / проволочный |
| EPI | 67 |
| Компаунд | ADDIX |
| Линійка якості | Performance Line |
| Боковая поверхня | Lite Skin |
| Особливість | Высоко качественный каркас без защитного слоя |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 1,40 дюйма [37 мм]
- Покришки Schwalbe Smart Sam
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























