x
Вхід
Покришка 27.5X2.25 650B (57-584) Schwalbe Smart Sam Plus Greenguard,Snakeskin Performance B/B-Sk Hs476 Addix 67 EPI 35B
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-89-09
Наявність: Продано

Покришка 27.5X2.25 650B (57-584) Schwalbe Smart Sam Plus Greenguard,Snakeskin Performance B/B-Sk Hs476 Addix 67 EPI 35B
Артикул: TIR-89-09 id:(71620)
Артикул: TIR-89-09 id:(71620)
Опис
Schwalbe SMART SAM 27.5 дюймів - Надійна покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-89-09Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11101148.01
Защита Schwalbe
GreenGuard 3 мм гибкое волокно, сделанное из специальное резины, в котором частично используются переработанные материалы

Характеристики
| Захист Schwalbe | GreenGuard 5 |
| Діаметр | 27.5 дюймов / 584 мм |
| Ширина | 2.25 дюймов / 57 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 1025 грамм |
| Тиск | до 3.7 атм / 54 psi |
| Корд | Wired / проволочный |
| EPI | 67 |
| Компаунд | ADDIX |
| Линійка якості | Performance Line |
| Боковая поверхня | Snake Skin |
| Особливість | 3-х милиметровая защита |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 27,5 дюймів [584 мм]
- Ширина 2,25 дюйма [57 мм]
- Покришки Schwalbe Smart Sam
- Рівень захисту Високий
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























