x
Вхід
Покришка 700X25C (25-622) Schwalbe One V-Guard Evolutoin Folding B/B-Sk Hs462A Osc 127 EPI Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-93-71
Наявність: Продано

Покришка 700X25C (25-622) Schwalbe One V-Guard Evolutoin Folding B/B-Sk Hs462A Osc 127 EPI Ek
Артикул: TIR-93-71 id:(71797)
Артикул: TIR-93-71 id:(71797)
Опис
Schwalbe ONE 28 дюймів - Надійна фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-93-71Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11600863
Защита Schwalbe
V-Guard Очень легкое волокно, которое также трудно резать. V-Guard: высоко технологичное волокно, обеспечивающее отличную защиту от проколов для гоночных и туристических шин.

Характеристики
| Захист Schwalbe | V-Guard 5 |
| Діаметр | 28 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 1.00 дюймов / 25 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 225 грамм |
| Тиск | до 9.0 атм / 130 psi |
| Корд | Folding / кевларовый |
| EPI | 127 |
| Компаунд | One Star Triple Compound |
| Линійка якості | Evolution Line |
| Боковая поверхня | Lite Skin |
| Особливість | Очень легкое волокно |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 1,00 дюйма [25 мм]
- Покришки Schwalbe One
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























