x
Вхід
Покришка 29X2.25 (57-622) Schwalbe Ice Spiker Pro Evo Liteskin Evolutoin Folding B/B-Sk Hs379 (402 Alu Studs) Wic, 67 EPI Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-22-12
Наявність: Продано

Покришка 29X2.25 (57-622) Schwalbe Ice Spiker Pro Evo Liteskin Evolutoin Folding B/B-Sk Hs379 (402 Alu Studs) Wic, 67 EPI Ek
Артикул: TIR-22-12 id:(71691)
Артикул: TIR-22-12 id:(71691)
Опис
Надійна фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-22-12Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11600272.02
Защита Schwalbe
LiteSkin & Performance Шины, сделанные на основе высоко качественного каркаса без специального защитного слоя.

Характеристики
| Захист Schwalbe | Performance - 2 |
| Линійка якості | Performance Line |
| Діаметр | 29 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 2,25 дюйма / 57 мм |
| Корд | Folding / кевларовый |
| Компаунд | Winter |
| Колір | Черный |
| Боковая поверхня | Lite Skin |
| Тиск | 1.8-3.7 атм |
| Вага | 890 грамм |
| EPI | 67 |
| Навантаження | 120 кг |
| Артикул Schwalbe | 11600272.02 |
| Особливість | Зимняя шипованная |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 29 дюймів [622 мм]
- Ширина 2,25 дюйма [57 мм]
- Покришки Schwalbe Spiker
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























