x
Вхід
Покришка 27.5X2.25 650B (57-584) Schwalbe Rocket Ron Evo Liteskin Evolutoin Folding B/B-Sk Hs438 Addix Speed 127 EPI Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-32-46
Наявність: Продано

Покришка 27.5X2.25 650B (57-584) Schwalbe Rocket Ron Evo Liteskin Evolutoin Folding B/B-Sk Hs438 Addix Speed 127 EPI Ek
Артикул: TIR-32-46 id:(71693)
Артикул: TIR-32-46 id:(71693)
Опис
Schwalbe ROCKET RON 27.5 дюймів - Чудова фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-32-46Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11600476.02
Защита Schwalbe
LiteSkin & Performance Шины, сделанные на основе высоко качественного каркаса без специального защитного слоя.

Характеристики
| Захист Schwalbe | Performance - 2 |
| Линійка якості | Evolution Line |
| Діаметр | 27,5 дюймов / 584 мм |
| Ширина | 2,25 дюйма / 57 мм |
| Корд | Folding / кевларовый |
| Компаунд | Addix Speed |
| Колір | Черный |
| Боковая поверхня | Lite Skin |
| Тиск | 1.8-3.7 атм |
| Вага | 490 грамм |
| EPI | 127 |
| Навантаження | 110 кг |
| Артикул Schwalbe | 11600476.02 |
| Особливість | Легкая. Без защитного слоя |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 27,5 дюймів [584 мм]
- Ширина 2,25 дюйма [57 мм]
- Покришки Schwalbe Rocket Ron
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























