x
Вхід
Покришка 27.5X2.35 650B (60-584) Schwalbe Smart Sam Performance B/B-Sk Hs476 Addix 67 EPI B
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-93-49
Наявність: Продано

Покришка 27.5X2.35 650B (60-584) Schwalbe Smart Sam Performance B/B-Sk Hs476 Addix 67 EPI B
Артикул: TIR-93-49 id:(79980)
Артикул: TIR-93-49 id:(79980)
Опис
Schwalbe SMART SAM 27.5 дюймів - Чудова покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-93-49Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 міс
Характеристики
| Захист Schwalbe | Race Guard, Tubeless Easy - 6 |
| Линійка якості | Performance Line |
| Діаметр | 27.5 дюймов / 584 мм |
| Ширина | 2,35 дюйма / 60 мм |
| Корд | Стальной |
| Компаунд | Addix |
| Колір | Черный |
| Боковая поверхня | |
| Тиск | 1.6- 3.5 атм |
| Вага | 805 грамм |
| EPI | 67 |
| Навантаження | 90 кг |
| Артикул Schwalbe | 11159103 |
| Особливість |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 27,5 дюймів [584 мм]
- Ширина 2,35 дюйма [60 мм]
- Покришки Schwalbe Smart Sam
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























