x
Вхід
Покришка 28X2.15 (55-622) Schwalbe Marathon Almotion Microskin Tl-Easy Folding B/B-Sk+RT Hs453 Osc, 67 EPI Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-42-56
Наявність: Продано

Покришка 28X2.15 (55-622) Schwalbe Marathon Almotion Microskin Tl-Easy Folding B/B-Sk+RT Hs453 Osc, 67 EPI Ek
Артикул: TIR-42-56 id:(71796)
Артикул: TIR-42-56 id:(71796)
Опис
Schwalbe MARATHON ALMOTION 28 дюймів - Надійна фолдінгова (безкаркасна) покришка покришка зі світловідбиваючою смугою від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-42-56Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у ка...
+RT - Покришка має світловідбиваючі смуги
"Reflective Trips", що в перекладі з англійської мови "світловідбиваючі смуги". Це означає, що по периметру покришки нанесена спеціальна зносостійка фарба, яка підсвічуються у вечірній час або при поганій видимості, щоб зробити Вас більш помітними для інших учасників дорожнього руху. Такі покришки особливо корисні для безпеки під час їзди у темну пору доби або в умовах обмеженої видимості, допомагаючи зменшити ризик нещасних випадків на дорозі.
Защита Schwalbe
Tubeless Easy Бескамерная технология от Schwalbe – специальное монофиламентное волокно (SnakeSkin или MicroSkin), не пропускающее воздух и обеспечивающее отличную защиту от проколов в сочетании с герметизирующей жидкостью.

Характеристики
| Захист Schwalbe | Tubeless Easy - 6 |
| Линійка якості | Evolution Line |
| Діаметр | 28 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 2,15 дюйма / 55 мм |
| Корд | Folding / кевларовый |
| Компаунд | One Star |
| Колір | Черный |
| Боковая поверхня | Snake Skin |
| Тиск | 2.0-4.0 атм |
| Вага | 880 грамм |
| EPI | 67 |
| Навантаження | 130 кг |
| Артикул Schwalbe | 11600836 |
| Особливість | Бескамерная технология от Schwalbe |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 2,15 дюйма [55 мм]
- Покришки Schwalbe Marathon
- Безкамерне використання Так
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























