x
Вхід
Покришка 29X2.10 (54-622) Schwalbe Thunder Burt Evo, Super Race, Tle, B/Ts-Sk Hs451 Addix Speed 67 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-81-17
Наявність: Продано

Покришка 29X2.10 (54-622) Schwalbe Thunder Burt Evo, Super Race, Tle, B/Ts-Sk Hs451 Addix Speed 67 EPI
Артикул: TIR-81-17 id:(86864)
Артикул: TIR-81-17 id:(86864)
Опис
Якісна покришка з можливістю використання безкамерно від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-81-17Офіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe : 11600510.03
Evolution Line - це найкраща лінійка якості у Schwalbe.
Як заявляє сам виробник :"Найкраще з можливого. Матеріали найвищої якості. Самі нові технології"

Компаунд ADDIX SPEED
Цей компаунд використовують Про райдери у крос-кантрі. Він приводить шини Schwalbe для крос-кантрі на новий рівень продуктивності.
Характеристики
| Модель | Schwalbe Thunder Burt |
| Діаметр | 29 дюймів / 622 мм |
| Ширина | 2,25 дюйма / 57 мм |
| Колір | Чорна |
| Вага | 435 грам |
| Навантаження | 90 кг |
| Корд | Folding / Кевларовий |
| Електро | - |
| Компаунд | ADDIX Speed |
| Номер в каталозі | 11600510.03 |
| ERTRO | 57-622 |
| Технології | Performance |
| Безкамерність | Покришка під камеру |
| Лінійка якості | Evolution Line |
| Особливість | Новий компаунд ADDIX Speed |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 29 дюймів [622 мм]
- Ширина 2,10 дюйма [54 мм]
- Покришки Schwalbe Thunder Burt
- Безкамерне використання Так
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























