x
Вхід
Покришка 29X2.35 (60-622) Schwalbe Fat Albert Rear Snakeskin Tl-Easy Evolutoin Folding B/B-Sk Hs478 Addix Spgrip, 67 EPI Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-95-34
Наявність: Продано

Покришка 29X2.35 (60-622) Schwalbe Fat Albert Rear Snakeskin Tl-Easy Evolutoin Folding B/B-Sk Hs478 Addix Spgrip, 67 EPI Ek
Артикул: TIR-95-34 id:(71782)
Артикул: TIR-95-34 id:(71782)
Опис
Гарна фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-95-34Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11600851.01
Защита Schwalbe
Tubeless Easy Бескамерная технология от Schwalbe – специальное монофиламентное волокно (SnakeSkin или MicroSkin), не пропускающее воздух и обеспечивающее отличную защиту от проколов в сочетании с герметизирующей жидкостью.

Характеристики
| Захист Schwalbe | Tubeless Easy - 6 |
| Линійка якості | Evolution Line |
| Діаметр | 29 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 2,35 дюйма / 60 мм |
| Корд | Folding / кевларовый |
| Компаунд | Addix Speedgrip |
| Колір | Черный |
| Боковая поверхня | Snake Skin |
| Тиск | 1.6-3.5 атм |
| Вага | 740 грамм |
| EPI | 67 |
| Навантаження | 126 кг |
| Артикул Schwalbe | 11600851.01 |
| Особливість | Бескамерная технология от Schwalbe |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 29 дюймів [622 мм]
- Ширина 2,35 дюйма [60 мм]
- Покришки Schwalbe Fat Albert
- Безкамерне використання Так
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























