x
Вхід
Покришка 28X1.60 700X40C (42-622) Schwalbe Road Cruiser K-Guard Active B/B+RT Hs484 Green, 50 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-57-32
Наявність: В наявності
840 грн.
Друга покришка 814 грн
Вартість вказана за другу покришку
Знайшли дешевше?
До порівняння
від 63грн\міс
від 63грн\міс

Покришка 28X1.60 700X40C (42-622) Schwalbe Road Cruiser K-Guard Active B/B+RT Hs484 Green, 50 EPI
Артикул: TIR-57-32 id:(71684)
Артикул: TIR-57-32 id:(71684)
840 грн.
Опис
Schwalbe ROAD CRUISER 28 дюймів - Чудова покришка покришка зі світловідбиваючою смугою від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-57-32Офіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11101306
+RT - Покришка має світловідбиваючі смуги
"Reflective Trips", що в перекладі з англійської мови "світловідбиваючі смуги". Це означає, що по периметру покришки нанесена спеціальна зносостійка фарба, яка підсвічуються у вечірній час або при поганій видимості, щоб зробити Вас більш помітними для інших учасників дорожнього руху. Такі покришки особливо корисні для безпеки під час їзди у темну пору доби або в умовах обмеженої видимості, допомагаючи зменшити ризик нещасних випадків на дорозі.

3-тий клас захисту з 7ми Schwalbe K-GUARD
Базовий захист від проколів. Вставка для захисту від проколів, виготовлена з натурального каучуку армованого кевларовим волокном. Акцентуємо увагу, що це захист початкового рівня і він не гарантує 100% захист від проколів
Характеристики
| Модель | Schwalbe Road Cruiser Plus |
| Діаметр | 28 дюймів / 622 мм |
| Ширина | 1,6 дюйма / 42 мм |
| Колір | Чорний + світловідбиваюча смуга |
| Вага | 705 грам |
| Навантаження | 100 кг |
| Корд | Wired / Стальний |
| Електро | - |
| Компаунд | Green Compound |
| Номер в каталозі | 11101306 |
| ERTRO | 42-622 |
| Технології | K-Guard |
| Безкамерність | Покришка під камеру |
| Лінійка якості | Active Line |
| Особливість | 3-тій клас захисту (Початковий) |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 1,60 дюйма [42 мм]
- Покришки Schwalbe Road Cruiser
- Тип корду Стальний [Wire]
Відгуки покупців про Покришка 28X1.60 700X40C (42-622) Schwalbe Road Cruiser K-Guard Active B/B+RT Hs484 Green, 50 EPI (1)
Андрей, 14 липня 2024 р..
Ставил эти покрышки на свой гибрид вместо более агрессивных протекторов. Хотел комфорт для асфальта и грунтовок. Результат превзошел ожидания! Едут очень легко, почти как шоссейные, но при этом амортизируют все неровности. Двойной слой Twinskin чувствуется, добавляет уверенности. За полгода ни одного прокола, хотя дороги у нас не очень. Отличный универсальный вариант для тех, кто любит разные маршруты.
Товари що користуються попитом



























