x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-01-46
Наявність: Продано

Велосипед 28" Cannondale CAAD13 105 рама - 56см BPL 2020
Артикул: SKD-01-46 id:(78165)
Артикул: SKD-01-46 id:(78165)
Характеристики
| Кількість швидкостей | 22 |
| Діаметр колеса | 28 дюймов |
| Колір | BPL |
| Рама | All-New, SmartForm C1 Premium Alloy, direct mount rim brake, integrated cable routing w/ Switchplate, SAVE, BB30a, 142x12 Speed Release thru-axle, Di2 Ready |
| Вилка | All-New, BallisTec Carbon, direct mount rim brake, SAVE, 1-1/8" to 1-1/4" steerer, integrated crown race, 12x100mm Speed Release thru-axle, 55mm offset (47-54cm) 45mm offset (56-62cm) |
| Гальмівна система | Shimano 105 |
| Передній перемикач | Shimano 105, braze-on |
| Задній перемикач | Shimano 105 GS |
| Манетки | Shimano 105, 2x11 |
| Ободи | Fulcrum Racing 900 |
| Втулки | Передняя - Fulcrum Racing 900; Задняя - Fulcrum Racing 900 |
| Шини | Передняя - Vittoria Zaffiro, 700 x 28c; Задняя - Vittoria Zaffiro, 700 x 28c |
| Педалі | Без педалей в комплекте |
| Шатуни | Cannondale 1, BB30a, FSA rings, 52/36 |
| Каретка | Cannondale BB30 |
| Ланцюг | Shimano HG601, 11-speed |
| Касета | Shimano 105, 11-30, 11-speed |
| Кермо | Cannondale 3, 6061 alloy, Compact |
| Гріпси | Cannondale Grip Bar Tape w/Gel, 3.5mm |
| Винос керма | Cannondale 3, 6061 alloy, 31.8, 7° |
| Кермова колонка | CAAD13, 1-1/4" lower bearing, 25mm Alloy top cap |
| Сідло | Prologo Nago RS STN |
| Підседільна труба | All-New HollowGram 27 KN?T, Alloy, 2 bolt clamp, 330mm |
| Особливість | Пожизненная гарантия на раму |
- Рік 2020
- Тип гальм Дисковые механические
- Виробник Cannondale
- Матеріал рами Алюминий
- Розмір рами 56-57 см [ на рост 178-186 см ]
- Матеріал вилки Карбон
Товари що користуються попитом
Велосипед 28 Cyclone GSX 58 Фіолетовий 2024
51480 грн.
Велосипед 28 Cyclone GTX 58 Фіолетовий 2024
36344 грн.
Велосипед SCOTT Speedster Gravel 40 EQ - S52
78857 грн.
Велосипед 28 Giant Revolt 0 blue dragonfly L
96800 грн.
Велосипед SCOTT ADDICT RC 30 (TW) 23 - M54
263974 грн.






















