x
Вхід
Велосипед 24" Cannondale Cujo ELB OS 2020
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-21-67
Наявність: Продано

Велосипед 24" Cannondale Cujo ELB OS 2020
Артикул: SKD-21-67 id:(78262)
Артикул: SKD-21-67 id:(78262)
Характеристики
| Кількість швидкостей | 8 |
| Діаметр колеса | 24+ |
| Колір | ELB |
| Рама | SmartForm C3 Alloy, smooth welding |
| Вилка | SmartForm C3 Alloy, 1-1/8" steerer, IS disc mount |
| Гальмівна система | Tektro mechanical disc w/ 160mm rotors |
| Передній перемикач | Null |
| Задній перемикач | Shimano Tourney TX |
| Манетки | Shimano Tourney Revo Twist Shifter, 8-speed |
| Ободи | Cannondale Disc, lightweight alloy, double wall, 24", 29mm inner width, 28h |
| Втулки | Передняя - Sealed Alloy Disc, QR; Задняя - Sealed Alloy Disc, QR |
| Шини | Передняя - Kenda Slant 6, 24 x 2.6"; Задняя - Kenda Slant 6, 24 x 2.6" |
| Педалі | Wellgo Composite Platform w/ reflectors |
| Шатуни | Prowheel, Pro-V30, 130mm length, 30T |
| Каретка | Cartridge square taper |
| Ланцюг | KMC Z8.1, 8-speed |
| Касета | Sunrace, 11-34, 8-speed |
| Кермо | Lightweight Alloy, 580mm wide, 25.4mm |
| Гріпси | Cannondale Kid's Performance |
| Винос керма | Alloy Ahead, 30mm |
| Кермова колонка | FSA, Alloy, 1-1/8" Ahead, semi-integrated |
| Сідло | Cannondale Ergo |
| Підседільна труба | Lightweight alloy, 25.4mm |
| Особливість | Пожизненная гарантия на раму |
- Рік 2020
- Діаметр коліс 24 дюйма
- Тип амортизації Без амортизации
- Тип гальм Дисковые механические
- Виробник Cannondale
- Дитина Мальчик
- Вік от 8 лет [от 130 см]
- Рама Алюминиевая
- Задня втулка Многоскоростная
Товари що користуються попитом
Велосипед 16 PRIDE GLIDER 16 (2026) Red-Gray
14080 грн.
Велосипед 20 Cannondale TRAIL SS OS 2025 BPL
16500 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 24 (KH) - One size
23311 грн.
Велосипед 24 Winner CANDY 11 (2025) Білий
12320 грн.
Велосипед SCOTT Contessa 14 (CN) - One size
13306 грн.
Беговел 12 Krook 12 2025 білий
2200 грн.
Велосипед 24 Giant ARX 24 metallic green
23320 грн.
Велосипед 24 Pride FRIDA 4.1 Рожевий 2019
14300 грн.
Біговел CRUZEE фіолетовий. 12″ дюймів
6407 грн.


















